Zelená úsporám

Energetická kancelář ukazuje, jak ušetřit desítky procent za energie

Energetická kancelář ukazuje, jak ušetřit desítky procent za energie

Už přes 10 let šetříme peníze našim zákazníkům. Chcete také ročně ušetřit až 30% za energie i vy?

Zní to možná až moc dobře, ale většina lidí neví, že za energie přeplácí zbytečně moc. Jak by to také mohli vědět? Dodavatelé energií jsou víc než rádi, když neprotestujete a prostě platíte.

Nicméně drtivé množství lidí může ušetřit a mnohdy i podstatně. „Co je to tedy za tajemství? Co mi pomůže ušetřit tolik peněz?“, ptáte se. Odpovědí je veřejná soutěž dodavatelů. Funguje to vlastně na velmi jednoduché bázi. Zadá se poptávka, že vy coby zákazník hledáte nového dodavatele. Do soutěže vstupují různí poskytovatelé a předhání se v lepších podmínkách. Princip je tedy velice podobný, jako když vybíráte mobilního operátora.

Stejně jako u tarifů u mobilních operátorů se totiž lepší ceny a podmínky dají nejsnadněji vyjednávat pouze, když hledáte nového dodavatele, nebo naopak když se stávajícím končíte. Pro to, abyste to však zvládli, je třeba se především orientovat na trhu, musíte být schopni odbavit veškerou související byrokratickou zátěž a tak dále. Většině lidí se do toho přirozeně nechce, neb je to velmi komplikovaná záležitost. Přesně od toho tu jsou ale firmy jako je Energetická kancelář.

Vás jako našeho zákazníka, čeká jediný a snadný úkol, a to zavolat na naši linku +420 552 319 955 nebo napsat email na info@ek.cz. Všechny ostatní úkoly jsou jen a pouze na nás. Zařídíme za vás smlouvy s vaším stávajícím dodavatelem a také smlouvy s vaším budoucím. To vše trvá něco kolem 2-3 měsíců. Nejlepší na tom je, že za svoje služby nechceme vůbec nic a pro vás jsou zdarma – platí nás až formou provize ti dodavatelé, kteří zvítězí a které si vy zvolíte. Tudíž nic neriskujete a ihned šetříte.

Kde všude můžete ušetřit? Pohybujeme se v prostředí energetiky, tudíž nabízíme lepší ceny elektrického proudu, plynu, paliv, ale také montáže kotlů a svítidel. Rádi vám pomůžeme, ať už chcete slevu do domácnosti, firmy nebo pro veřejnou správu a organizaci. Stačí se ozvat a začít šetřit stejně jako 250 000 spokojených zákazníků.

 

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe